Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tailande- Si cdo vajze ajo enderronte te martohet dhe gjithcka ishte gati, por per fat te keq vdiq gjate nje aksidenti me makine.

Sarinya Kamsook, 29 vjece, kishte enderruar gjate martesen me te dashurin e saj, Chadil Deffy 28 vjec, por nuk arriti ta beje kete.

Por edhe pas ngjarjes se rende, i dashuri ka dashur t’i beje dhuraten me te bukur qe e deshironte aq shume, ka vendosur te martohet me te, kater dite pasi ajo diq si pasoje e aksidentit te papritur.

Martesa me “nusen kufome”, u zhvillua ne Tailande ku me nje rit budist, Chadil Deffy u martua me te dashuren e tij, e shtrire ne nje arkivol te hapur, veshur me fustanin e bardhe te nuserise.

Pas ceremonise te plote me shkembimin e unazave, Chadil e ka puthur ne balle te dashuren e tij para se t’i jepte lamtumiren e fundit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons