Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ai nuk ka bërë kurrë seks, por ka bërë 14 fëmijë. Në të vërtetë është një donator sperme nga Kalifornia. Trent Arsenault u bë lajm kryesor dhjetorin e shkuar për shkak se ndaj tij nisi një hetim. Por tani 36 vjeçari, që thotë se është njeriu ideal për të bërë fëmijë, zbulon se është akoma i virgjër.

I fiksuar pas teknologjisë, Arsenault është në një pozicion shumë të çuditshëm pasi është një mashkull, sperma e të cilit ka ngjizur 14 fëmijë, ndërkohë që ai nuk ka bërë asnjëherë seks.

Arsenault i bëri komentet gjatë emisionit të gazetarit Anderson Cooper, i cili mbeti i befasuar. Ndërkohë në emision ai u përball me një nga fëmijët që është ngjizur nga sperma e tij për një çift lesbikesh.

Ndaj tij pati nisur një hetim për shkak të numrit të madh të donacioneve të spermës. Arsenault e jep spermën përmes një faqeje në internet, duke deklaruar se ajo është organike. Por ekspertët druhen se ekzistojnë edhe risqe shëndetësore pas kësaj mënyre dhënie të spermës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Similar topics

-

» Galeri? Ku është?

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons