Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Artisti që pikturon nën ujë (Video) prej Thu 19 Jan 2012, 22:10

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Artisti nga Rusia, Denis Llotarev për pak çaste e zhvendosi atelienë e tij në ujërat e Detit të Zi dhe më pas edhe në atë të Kuq.Pavarësisht kushteve të vështira të punës, ku shpesh i është dashur të ndërrojë vendqëndrimin për shkak të rrymave të ajrit në ujë, ai ka arritur të nxjerrë në dritë piktura mjaft të mira.

Llotarev tha se eksperimentin e pikturimit nën ujë e nisi para tre vjetësh, pikërisht në banjën e tij. Megjithatë, kjo ide, sado e habitshme, po tërheq vëmendjen e shumë kureshtarëve artdashës, transmeton Lajmeshqip.

Të gjitha krijimet që ai bëri nën ujë po prezantohen në një ekspozitë të organizuar në St. Petersburg të Rusisë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons