Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Numri më ters 243 prej Sat 30 Apr 2011, 15:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Harroni numrin 13, numri më ters është 243, për çka dëshmojnë rezultatet e hulumtimeve të kompanive të sigurimit.
Siç shkruan “Telegraphi” londinez, në katër vjetët e fundit 46 për qind e banorëve të shtëpive apo banesave me numër 243 kanë përjetuar ndonjë fatkeqësi apo kanë pësuar ndonjë dëm.
Sa për ilustrim, fati i njëjtë ka prekur vetëm 18 për qind të atyre që jetojnë në shtëpi dhe banesa me numrin 13.
Në vendin e dytë të numrave më ters është numri 201, kurse në të tretin numri 1. Pasojnë numrat: 190, 240, 241, 221, 217, 218 dhe 121.

http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons