Forumi Kuq E Zi
Google Plus ja pse eshte me i mire se Facebook! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Google Plus ja pse eshte me i mire se Facebook! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Google Plus ja pse eshte me i mire se Facebook! Google-facebook-tips
Edhe pse vetëm pak ditë në treg, Google Plus pritet që brenda 24 orëve të vijim të kapë shifrën e 10 milionë anëtarëve. Bëhet fjalë për rrjetin social më të ri në botë që po konkurron Facebook në një kohë rekord. Sipas Ancestry.com, në 32 orët që lamë pas në Google Plus janë regjistruar 2.2 milionë përdorues ndërkohë që janë bërë të ditura detajet përsë Google është më tërheqës se sa Facebook apo ndonjë rrjet social tjetër. Së pari, Google Plus funksionon me rrethe miqsh që do të thotë se ju mund ti ndani personat që shtoni si shokë sipas rretheve shoqërore në familje, shokë, miq, kolegë etj.

Kjo do tju japë mundësinë që informacionin tja adresoni audiencës që keni dëshirë. Nga ana tjetër, duke mësuar nga gabimet e Facebook dhe Tëitter, Google Plus jep mundësinë për kontrollin e ndarjes së informacionit. Përmirësime priten që të bëhen dhe në motorin e kërkimit ndërkohë që për tu bërë anëtar i Googl Plus, mbetet ende pothuajse i pamundur pasi më parë duhet të merrni një ftesë në adresën tuaj të G-Mail për tu bërë pjesë e tij. /A.R/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons