Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bëjeni për vete për vetëm dhjetë sekonda prej Wed 18 Jan 2012, 11:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Natyrisht, këtë mund ta arrish edhe me mënyra të tjera, por ne të preferojmë këto.
Afroju atij në bar dhe thuaji me një zë seksi: “Tung, a e je i lirë?”

- Bëj lëvizje senzuale me dorë, duke e puthur atë njëkohësisht me një puthje të njomë, vetëm sa për t’ia bërë të ditur se çka je në gjendje të bësh.

- Disi si rastësisht lëshoje para tij letërnjoftimin tënd, vetëm sa për ta parë ai se je e moshës madhore.

- Vish një bluzë shtatzënësie dhe thuaji: “Ne vishemi për punën që e duam, apo jo?”

- Fyej gjithçka që ka të bëjë me të, në mënyrë që ai të mendojë se je më e mirë se ai. Kjo do ta ndezë shumë atë.

- Tregoji atij se cilat janë këngët tua të preferuara, e më pas thuaji se mundesh t’ia këndosh ndonjërën, po të dojë.

- Disa meshkuj eksitohen edhe nga gjëra të tilla të çuditshme, p.sh. nga femrat që janë alergjike në kikirikë.

- Fillo që të dënesësh dhe qashë pa kontroll ashtu, papritmas, duke refuzuar që të shpjegosh. Meshkujve u pëlqejnë misteret.

- Nëse të ofron pije, mos e refuzo, por ama mos u bëj edhe e tillë që të mendojë se mezi e ke pritur këtë. Bëju paksa indiferente.

- Kërko nga ai që të ta huazojë telefonin, e më pas fshija të gjitha numrat e tjerë, përpos atij tëndit. Mund të zemërohet për momentin, por më vonë do t’i vijë mirë.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons