Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Pavarësisht asaj nëse ai është tërësisht i çmendur pas juve apo i pëlqeni, në tre muajt e parë nuk duhet t’i parashtroni pyetje të caktuara të cilat kryesisht mund t’ju paraqesin më shpesh në një dritë jo të mirë.

I dashur sa fëmijë dëshiron të kesh? Kur do t’i njoftoj prindërit e tu?A mendon se jam e plotë? Këto janë vetëm disa nga pyetjet të cilat asnjë mashkull nuk e dëshiron t’i dëgjojë sepse mendon se janë të pakuptimta.

Përveç kësaj. Pyetjet e tilla e ndryshojnë fuqinë tuaj.

Pavarësisht asaj nëse ai është tërësisht i çmendur pas juve apo i pëlqeni, në tre muajt e parë nuk duhet t’i parashtroni pyetje të caktuara të cilat kryesisht mund t’ju paraqesin më shpesh në një dritë jo të mirë.

Ja disa pyetje të cilat meshkujt i urrejnë kur femrat i parashtrojnë në fillim të lidhjes. Lexoni dhe mësoni.

Ku shkon lidhja jonë?
A mendon për ish të dashurën tënde?
A dëshiron të kesh fëmijë?
I dashur, a jam e plotë?
A i pëlqej nënës tënde? (ose më keq: A mund t’i njoftoj prindërit tuaj?)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons