Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Motrat më seksi të ekranit shqiptar prej Wed 18 Jan 2012, 11:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Duken si binjake, por në fakt nuk janë të tilla. Dy motrat Marina dhe Luana Vjollca vazhdojnë të jenë gjithmonë së bashku nga kafeja e mëngjesit e deri te puna e cila është në të njëtën media, në Top Channel.Por vajzat të cilat dikur ishin vetëm velina dhe nuk e hapnin gojën, sot ato mund të quhen ikona të prezantimit. Por mbi të gjitha mund të jenë motrat më seksi të show-bizit shqiptar.
Televizionet edhe më parë dhe sot sjellin vajza motra nëpër programe të ndryshme, por si ato të dyja të paktën për ekran nuk mund të lindë më nëna.
or a ka lindur nëna dy binjakë meshkuj që të mos i lërë beqare bukuroshet? Ndoshta!

2 Re: Motrat më seksi të ekranit shqiptar prej Mon 11 Feb 2013, 05:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
tlezetshme me u pa kta tdyja jan me tvertet tmira


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons