Forumi Kuq E Zi
Labinot Haliti shenon per Njuaksell Xhets Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Labinot Haliti shenon per Njuaksell Xhets Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Labinot Haliti shenon per Njuaksell Xhets Empty Labinot Haliti shenon per Njuaksell Xhets prej Sun 15 Jan 2012, 08:50

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Labinot Haliti shenon per Njuaksell Xhets 1326551103labinot-haliti-big
MELBURNE, 14 janar 2012 – Labinot Haliti shënoi në barazimin 1-1 të Njukasëll Xhets në transfertë në derbin kundër Centrak Coast Marine, të vlefshëm për javën e 16-të të kampionatit australian.

Sulmuesi kosovar realizoi në formë veleji në minutën e 17-të, ndërkohë që shifrat u barazuan në të 57’ nga Zvansvijk me një goditje me kokë pas një korneje.

Ky ishte goli i tretë i Labinot Halitit në A-League.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons