Forumi Kuq E Zi
Berisha, supergol per Brisbane Roar Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Berisha, supergol per Brisbane Roar Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Berisha, supergol per Brisbane Roar Empty Berisha, supergol per Brisbane Roar prej Sun 15 Jan 2012, 08:49

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Sulmuesi shqiptar shenoi në minutën e 96-të golin që i dha fitoren e çmuar në derbin kundër Sidnejit. Goli i dhjete i tij sezonal
SIDNEY, 14 janar 2012 – Besart Berisha i dha fitoren skuadrës së tij, Brisbane Roar, në triumfin dramatik 2-1 kundër Sidnejit.

Brixh kaloi miqtë nga Sidnej në avantazh në minutën e 40-të, ndërsa vendasit barazuan me një gol të vonshëm me anë të Sajed Adnan (90’+5).

Nje minute me pas, Besart Berisha (90’+6), tregoi gjenialitetin e tij, kur goditi befasisht me koke brenda zones se vogel, për t’i dhënë fitores Brisbane, duke shënuar edhe golin e 10-të personal këtë sezon (në 17 ndeshje), duke qenë ai golashënuesi më i mirë kampionatit australian.

Në fund të ndeshjes, Besarti u përfshi në një incident dhomën e zhveshjes me mbrojtësin holandez të Sidnejit, Paskal Bosshart, pasi më parë kishin pasur një konfrontim në fushë.

Shijoni golin e Berishes!!!
Berisha, supergol per Brisbane Roar 1325967702besart-berisha-kombetarja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons