Forumi Kuq E Zi
Nenad Brnovic firmos me Vllaznine Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nenad Brnovic firmos me Vllaznine Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Nenad Brnovic firmos me Vllaznine Empty Nenad Brnovic firmos me Vllaznine prej Sun 15 Jan 2012, 08:48

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Nenad Brnovic firmos me Vllaznine 1326554772bernovic-vllaznia
SHKODER, 14 janar 2012 – Malazezi Nenad Brnoviç, 31 vjeç, ish-lojtari i Kombëtares së Serbisë dhe Malit të Zi është blerja e parë zyrtare e Vllaznisë, në merkaton dimërore.

Ish-lojtari i Partizanit të Beogradit, por me një të kaluar edhe te Bududçnosti i Podgoricës, por dhe te Zabjelo, Mlladost Apatin, Hajduk Kula, Zeta, Rad dhe në Iran, firmosi një kontratë gjashtëmujore.

Sulmuesi Brnoviç tha se kishte mbërritur në Shkodër për të fituar titullin kampion.

Vllaznia është në pritje edhe të firmës së kroatit Gordon Vuk, andorrianit Moreno dhe beninasit Felisien Singbo.

Te shkodranët po testohet edhe malazezi Ivan Jablan.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons