Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Po, mirë e keni lexuar. Shteti i vogël afrikan i cili njohu edhe pavarësinë e Kosovës mund të ndalojë me ligj lëshimin e gazrave. Ky propozim erdhi nga qeveria e atjeshme, duke nxitur debate të ashpra. Si arsye të ndalimit të mundshëm përmenden edhe arsyet shëndetësore, ndërsa kushdo që shkel këtë rregull mund edhe të dënohet.

Ministri i Drejtësisë, George Chaponda, beson se lëshimi i gazrave duhet futur në rangun e shkeljeve tjera.

“Nëse ju vjen ta bëni këtë, thjeshtë shkoni në tualet”, tha ai gjatë një interviste për një radio lokale.

Presidenti i Malauit, Bing wa Mutharika, dëshiron që banorët e shtetit të tij të jenë “të përgjegjshëm dhe të disiplinuar”.

Ligji i propozuar përfshinë edhe zgjidhjen e problemeve për ata persona që pengojnë varrimet, si dhe ata bëhen sikur parashikojnë fatin e njerëzve.


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons