Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Amerikania Stacey Champion (39 vjeçare) është akuzuar për keqtrajtim të kafshëve pasi që kishte mbyllur në kuti një këlysh të gjallë dhe ishte përpjekur ta dërgonte me postë në një adresë në largësinë prej më shumë se 1.770 kilometra.

Stacey Champion u përpoq ta dërgonte qenin me postë ajrore nga Minneapolisi në Atlanta për t’ia dhuruar një fëmije, i cili është anëtar i familjes së saj. Kjo përpjekje dështoi kur punëtorët e postës zbuluan qëllimin e saj johuman, pasi këlyshi filloi të lehte dhe angullinte, shkruan gazeta “Star Tribune”.

Pas kësaj pakoja është hapur, ndërsa këlyshi katër muajsh Guess u shpëtua. Zyrtarja e policisë Angela Dodge tha se duheshin dy ditë që pakoja të arrinte në destinacion. Guess momentalisht gjendet në qendrën për mbrojtjen e kafshëve, ndërsa nëse Champion dënohet nga gjykata, qeni mund t’i jepet dikujt tjetër për kujdes.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons