Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Keni 50 vjeç ende i dashuruar në Barbien prej Fri 13 Jan 2012, 18:38

Vizitor

avatar
Vizitor

Keni, partneri i kukullës më të njohur në botë – Barbie, festoi ditëlindjen e 50-të. Gjysmë shekulli ai i vardiset të dashurës së tij dhe ende nuk e ka fituar zemrën e saj. Por, nuk e ka ndërmend të dorëzohet.

Shenja të pleqërisë – në trup dhe rrudha në ballë - nuk do të shihni tek Keni, edhe pse është 50 vjeçar. Ende është shumë vital dhe shumë modern. Gjithmonë e ka përcjellë modën dhe ka pas styling të gatshëm për gjithçka – qoftë kur vishet serioz ose për të dalë në disko. Një kohë bile ka qenë edhe punker.

Por dëshira e tij e vetme që nuk i është realizuar ende është të vishet si dhëndër dhe të dal para altarit me të dashurën e jetës së tij – Barbien. Të gjithë e dinë dashurinë e tyre të madhe, por në biografinë zyrtare të Kenit thuhet se ai nuk është martuar kurrë dhe Barbie ka veshur fustanin e nusërisë vetëm për t’i kënaqur shoqet e veta rrobaqepëse.

Barbie dhe Keni zyrtarisht janë ndarë më 2004, por Keni edhe më tutje vuan për ish të dashurën. Prodhuesi i kukullave Mattel njoftoi sot në panairin e lodrave në Nurnberg në Gjermani se Keni nëpërmjet Facebookut dhe Twitterit po përpiqet të lidhet me Barbien dhe të lidhet sërish me të, shkruajnë mediat e huaja.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons