Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Krenare për thonjtë gjysmë metri prej Fri 13 Jan 2012, 18:37

Vizitor

avatar
Vizitor

Jazz këngëtarja Ison Sinkfield nga SHBA-të rritë dhe kujdeset për thonjtë e saj që 22 vjet. Thoi më i gjatë i saj është 60 centimetra dhe ende po rritet.

Ison çdo muaj shkon në manikyr ku seancat zgjasin më shumë se pesë orë. Ajo thotë se ndihet krenare për thonjtë dhe se ka dëshirë t’i ekspozojë ata në shoun e njohur televiziv amerikan “Oprah Show”.

Në pyetjen se si njerëzit komentojnë thonjtë e saj, Ison tha se gjithmonë ka të atillë që nuk e kuptojnë, por edhe të tillë që e përkrahin. “Mund t’i bëjë të gjitha punët me këta thonj përveç se ti mbathi këpucët. Nuk vë as dorëza pasi nuk mund t’i mbajë”, deklaroi Ison.Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons