Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tenistja serbe reklamon bankën e spermës prej Fri 13 Jan 2012, 18:26

Vizitor

avatar
Vizitor


Tenistja serbe Jelena Jankovic me siguri që ka mbetur gojëmbyllur kur ka parë fotografinë e saj, që pa dijeninë e saj, e kishte përdorur si reklamë vulgare banka zvicerane e spermës.

Në fotografinë e bërë në njërën prej meçeve, ish kampionia e botës shihet me faqe të fryra, që firma gjermane “Modern Times”, e cila publikoi posterin kontrovers, e përdori për reklamë me mbishkrimin “Banka e spermës – ju lutem leni donacionin tuaj këtu”.

Kur lajmi u publikua nga mediat zvicerane, publikuesit hoqën reklamën nga kioska dhe kërkuan falje.

“Askush prej nesh nuk e dinte se ajo ishte zonjusha Jankovic. Na vjen thellësisht keq dhe natyrisht i kërkojmë falje asaj”, deklaroi drejtori i firmës së marketingut, Andreas Mamerow.

Vetë tenistja pas Australian Open po përgatitet në akademinë Bollettier në Florida dhe thotë se nuk di asgjë për tërë këtë rast. Nëna e saj Snezhana nuk dëshiroi të komentojë lidhur me rastin.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons