Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gorilla që ecën si njeri. prej Fri 13 Jan 2012, 18:08

Vizitor

avatar
Vizitor
Ambam quhet gorilla që nuk ecën me të katër gjymtyrët si “shokët” e tij në kopshtin zoologjik të “Port Lympne” në Kent (Angli), por preferon një mënyrë më “njerëzore”.
Një video prej 18 sekondash në “Youtube” po bën xhiron e botës ku shihet gorilla duke bërë një shëtitje, transmeton TCH.
“Gorillat mund të ecin në këmbë, por e bëjnë shumë rrallë dhe për një distancë shumë të shkurtër. Nga ana tjetër, Ambam ecën shpesh si njeri dhe e bën për distanca të gjata”, tha kujdestari i këtij kopshti.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons