Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Pronari i fermës ekologjike në krahinën Knapdale në Kees Weytman të Skocisë thotë se para dhjetë vjetësh të gjitha kafshët i mbante të mbyllura në një hapësirë – patat, lopët, kaprojtë dhe derrat. Një natë ndodhi një konflikt dhe njëra nga patat kishte mbetur pa partnerin e saj. Pronari mendonte se fajtor ishte kaprolli, por nuk ishte i sigurt.

Pata e vejë me ditë të tëra nuk e mori veten. Dy javë pas ngjarjes tragjike lindi demi Hamish. Pata iu afrua demit dhe prej asaj dite janë qift i pandarë.

Pata përcjellë demin Hamish kudo që shkon, kështu që Weytman mendon se ata janë të dashuruar.

“Kalojnë shumë kohë së bashku. Pata nuk lejon kafshët tjera t’i afrohen Hamishit. Është xheloze e çmendur”, thotë Weytman.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons