Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Genta: Nuk kam qenë e dehur në skenë prej Fri 13 Jan 2012, 15:14

Vizitor

avatar
Vizitor
Genta Ismajli ka reaguar në lidhje me lajmin që qarkulloi ditë më parë, se kinse ajo ka kënduar e dehur në skenë dhe nga pija e tepruar e alkoolit është rrëzuar në skenë.Këngëtarja atraktive ka thënë për gazetën “Kosova Sot” se këto janë shpifje mjaft banale dhe që nuk i përkasin karakterit të saj.
“Do të ishte shumë e kuptueshme në qoftë se do të shkruhej ‘Genta është rrëzuar në skenë’, sepse unë performansën time e bëj me gjithë fuqinë që kam, dhe nuk më intereson nëse do rrëzohem, apo do ta thyej një këmbe, apo një dorë”.
“Duke pasur parasysh shoun që unë bëj në skenë, shumë lehtë mund të ndodhin gjëra të tilla, por me vetëdije të plotë, dhe asnjëherë e dehur. Larg qoftë!”, ka treguar Genta.
Ndërsa këngëtarja ka thënë se në skenë pi vetëm ujë, dhe për këtë siguroheni duke i pyetur organizatoret.

2 Re: Genta: Nuk kam qenë e dehur në skenë prej Mon 11 Feb 2013, 05:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kjo e dehur ngjannnn leje mo tpij qe e shkri fare talentinnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons