Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Agnesa Vuthaj beqarja e lumtur prej Fri 13 Jan 2012, 15:12

Vizitor

avatar
Vizitor

E zënë dhe e përfolur shumë nga mediat shqiptare, pasi që vitin e kaluar mori pjesë në “Dancing With the Stars”, Agnesa Vuthaj tani pritet të kthehet me projekte të shumta që pret t’i realizojë.Ndoshta e lodhur nga ato që ishin shkruar e thënë për të, bukuroshja kosovare kishte qëndruar afër një muaj jashtë Kosovës, përderisa në një bisedë për Express thotë se do të kthehet në Kosovë brenda shtatë ditëve.
“Këtë fundvit vendosa të pushoj pak më gjatë se zakonisht. Kam qenë në Florida, Miami ku kam qëndruar për tri javë, ku edhe kam kaluar festat e fundvitit. Për momentin jam në Zvicër dhe pasi të rri disa ditë këtu, do të kthehem në Kosovë”, thotë Vuthaj për Express.

Ajo e ka shfrytëzuar këtë mundësi të udhëtimit edhe për të vizituar vende të reja, të cilat thotë se i kanë lënë shumë përshtypje të mëdha, sidomos Miami.
“Në Miami më ka pëlqyer gjithçka, duke u nisur nga moti me diell, deti, plazhi, pastaj edhe vendet turistike si South Beach, Down Town. Vizitat tek Stars Island dhe Fisher Island, Everglades, gjithashtu edhe Palm Beach e shume vende të tjera. Ishte thjesht një qytet fantastik”, thotë ai.
Pasi ka kaluar shumë mirë në shtetin amerikan, bukuroshja ka thënë se është për momentin në Zurich, ku po e viziton motrën dhe mbesën e saj dhe po kalon ca kohë më to.
Por, jo gjithmonë do të rrijë Agnesa atje.
Bukuroshja planifikon që gatë javës të kthehet në Kosovë, ku e presin aktivitete të shumta nga bota e spektaklit.
“Sigurish, punë! Pas një pushimi koxha të gjatë, duhet t’u kthehem aktiviteteve dhe projekteve të shumta që kam”, thotë ajo.
Këto projekte, sipas Agnesës, janë më shumë të fushës që ajo i takon, asaj të spektaklit.
“Jam në përgatitje të disa projekteve, por njëherë për njëherë ato janë vetëm në letër. Por, shpresoj që së shpejti ato do të fillojnë dhe do të realizohen”, thotë Agnesa duke mos dhënë detaje të projekteve që ajo ka në dorë.
Ndërkaq, Agnesa vazhdon që të jetë ende beqare, madje thotë se është një beqare lumtur.
“Jam beqare e lumtur”, thotë ajo.
Nuk e ke takuar personin ideal?
“S’e kam takuar akoma personin ideal se sikur ta takoja, besoj që s’do isha beqare…Po, po më pëlqen jeta si beqare. Unë tashmë jam mësuar më një jetë të tillë dhe ndjehem e përmbushur në këtë aspekt”.
Kështu ajo ka hedhur poshtë çdo mundësi dhe thashetheme që e lidhin atë me ndonjë lidhje të re apo të vjetër dashurie.

2 Re: Agnesa Vuthaj beqarja e lumtur prej Mon 11 Feb 2013, 05:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
shyqyr qe gjeta nje beqare tlumtur sepse zakonisht beqaret rrijn gjithnje tmerzitura


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons