Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 3-vjecarja puth dhe zbut luanin e egersuar prej Thu 12 Jan 2012, 19:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje vajze 3-vjecare puthi nje luan te egersuar ne nje kopesht zoologjik ne Zelanden e Re, duke u shnderruar ne nje “kuriozitet” boteror gjate se martes.

Sofia Walker u sulmua nga nje luan qe mbeti vetem pak centimetra larg saj, i frenuar nga nje xham i pakalueshem.Megjithate, vajza, ne vend qe te trembej dhe te largohej, nisi te perkedhelte xhamin, pertej te cilit ishte kafsha e eger. Ne nje moment, ajo u fotografua duke e puthur luanin.

Momenti u kap ne video nga babai i saj, i cili shoqeronte te mituren ne kete vizite. Ironik fakti qe ne video, ne momentin kur luani nga gjendja eb tij e zakonshme i versulet vajzes, pavaresisht xhamit mbrojtes, disa te rritur largohen me shpejtesi te frikesuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons