Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Bëhu i fortë do kaloj .. prej Mon 09 Jan 2012, 11:39

Vizitor

avatar
Vizitor
Për ty që po përballon një moment të vështirë të them: Bëhu i fortë,do kaloj.

- Ty që nuk ja del dot mbanë të kalosh një provim të them: Mos u dekurajo,shpeshherë humbjet kthehen në bekime.

- Ty që je duke kërkuar një punë të them: Ki besim rrota kthehet për të gjithë, do të jetë kështu dhe për ty.

- Ty që ke njëmijë dyshime e konfuzione të them: Bëj rregull në zemër e në mendje, duke e ecur me qetësi dhe jo i nxituar, zgjidhja do të vij vetë.

- Ty që ke pësuar një tradhëti të them: Mos u ndal së besuari në ndershmërinë dhe drejtësinë e njerëzve, ekziston ende.

- Ty që nuk beson në Zot dhe je duke e kërkuar të them: Mos ki frikë, Ai beson në ty, e po të pret për pendim gjithmonë.

- Ty që shikon çdo gjë zi të them: Provo ta rikthesh perspektivën tënde, dielli lind çdo ditë edhe për ty.

- Ty që vuan për një dashuri të them: Mbyllet një derë e hapet një derë, duhet vetëm të besosh e do të shohësh mrekullitë.

- Ty që nuk di në të mbash fëmijën që pret të them: Mos ki frikë, Jeta është dhurata më e bukur ,duaje!

- Ty që je i sëmurë të them: Përballoje dhimbjen me kurajë, mëso se ilaçi i parë është forca e vullnetit tënd.

- Për ty që je në zi të them: Kuraje miku/ja ime, vdekja është vetëm një udhëtim e kush të lë e bën vetëm fizikisht, sepse gjithmonë do jetë pranë teje.

- Ty që ke humbur shpresën të them: Lufto si një i fortë, lumturia është e drejta jote, atë e fiton vetëm kush beson deri në fund!

Bëhu i fortë do kaloj...

2 Re: Bëhu i fortë do kaloj .. prej Wed 06 Feb 2013, 05:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ty që shikon çdo gjë zi të them: Provo ta rikthesh perspektivën tënde, dielli lind çdo ditë edhe për ty.
pikes i ke ra dielli ka koh qe per mu esht shu ti thu lind serish hajde hajde


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons