Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Dashuria e humbur, duhet te na ndjeke perjete apo thjeshte te mbetet enderr?

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
enderr me mir, se ne reale nuk kthehet me kshu qe ske pse mundon veten me per ate cka ke hubur


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Megjithese mua personalisht po me ndjeke do ju thoja per ju te tjeret ....shpresoj mos te jete keshtu se s ka me keq se nuk te le te shohesh ate qe jeta po te afron..mbase me e mire nga ajo qe ke humb.

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ngelet nen kujtimin e harreses


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
eshte shume e veshtire per ti dhene nje pergjigje te sakte kesaj pyetje te pakten per mua

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
te rrij nje kujtim i thjesht

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:Megjithese mua personalisht po me ndjeke do ju thoja per ju te tjeret ....shpresoj mos te jete keshtu se s ka me keq se nuk te le te shohesh ate qe jeta po te afron..mbase me e mire nga ajo qe ke humb.

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:eshte shume e veshtire per ti dhene nje pergjigje te sakte kesaj pyetje te pakten per mua

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
dashuria e humbur....sigurisht qe mbeten ne kujtesat tona...po do ta kujtojme nje gjo te bukur....sepse ne jeten e vazhdojme perpara me dike perkrah qe meriton dashurine ton...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons