Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hapet ura më e lartë në botë.. prej Sat 07 Jan 2012, 09:03

Vizitor

avatar
Vizitor

Në Meksikë është hapur sot ura më e lartë në botë. Ajo është 403 metra e lartë dhe 1 000 metra e gjatë. Ura “Baluarte” tashmë është shënuar edhe në librin e rekordeve Guiness si ura më e lartë, pasi është aq e gjatë sa poshtë saj mund të vendoset kulla Eiffel. Për ndërtimin e saj janë dashur katër vite punë dhe ka kushtuar miliona dollarë. Kjo është ndërtuar me rastin e festimit të 200 vjetorit të pavarësisë nga Spanja. Ajo lidh malet Ocidental dhe sipas presidentit Felipe Kalderon, “është një projekt që do bashkojë qytetarët e veriut me vendin si kurrë më parë”. Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons