Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shkoi me 919 meshkuj brenda 1 dite!!! prej Sat 07 Jan 2012, 09:01

Vizitor

avatar
Vizitor

Koleksionistët njihen në gjithë botën për pasionet e tyre ndonjëherë “të çmendura”. Në Shqipëri ishin të shumtë ata që koleksiononin pulla poste, atëherë kur dërgoheshin letra dhe jo e-maile. Ndërsa në botë, ka koleksionistë të pasionuar pas sendeve të vogla, si dhe nga ata që rendin pas sendeve të rralla e të kushtueshme. Por koleksionet e tyre nuk mund të krahasohen me atë amerikanes Lisa Sparxxx. Ajo koleksionon meshkuj! Bëhet fjalë për aktoren e filmave pornografikë, e cila ka thyer çdo rekord botëror, duke shkuar me 919 meshkuj brenda 1 dite! Ky rekord botëror u arrit në ekspozitën Eroticon në Poloni, ku Lisa erdhi në kontakt seksual me 919 meshkuj brenda 7 orësh e gjysmë (çdo mashkull lejohej të kishte kontakt me të vetëm 30 sekonda). Sparxxx ishte femra e tretë por edhe e fundit, e cila arriti të thyente rekordin që mbahej nga një kolegia e saj me 759 meshkuj, e ndjekur nga një femër tjetër me 646 meshkuj. Burimi i lajmit: /rtvfan.net/

2 Re: Shkoi me 919 meshkuj brenda 1 dite!!! prej Sat 07 Jan 2012, 17:07

Altin


Antar Special
Antar Special
spaska patur as te veshin breket

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons