Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kënga më e keqe e 2011-ës.. prej Sat 07 Jan 2012, 08:56

Vizitor

avatar
Vizitor

Ata mund të krenohen, por pa dyshim kënga “Kuq e zi” e Medës, Seldi dhe Sinanit ishte më e keqja për vitin 2011.Kjo këngë mund të klikohet, por ajo nuk është as këngë tallava as këngë me motive folklorike e as këngë patriotike.Ku me ditë çfarë kënge është. Çfarë zhanri e dinë vetë autorët e këngës. E për vlera, të gjithë e dimë çfarë vlerash përcjellin të tre këngëtarët.

2 Re: Kënga më e keqe e 2011-ës.. prej Sat 07 Jan 2012, 20:40

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahhaha lan nam dhe kta


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Kënga më e keqe e 2011-ës.. prej Sun 08 Jan 2012, 11:59

Milanisti

avatar
VIP
VIP
kta u ben si motrat libohova

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

4 Re: Kënga më e keqe e 2011-ës.. prej Sun 08 Jan 2012, 12:00

Vizitor

avatar
Vizitor
hahaha

5 Re: Kënga më e keqe e 2011-ës.. prej Mon 11 Feb 2013, 05:09

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aahaahhaaaahaaa e ron kjo qe tha milanisti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons