Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
b]SugarCRM per manaxhimin e projekteve, klienteve dhe bashkepuntoreve
SugarCRM per manaxhimin e projekteve, klienteve dhe bashkepuntoreve


SugarCRM eshte nje software opesource i shkruar ne php per manaxhimin e shumeaktiviteteve te nje grupi pune. Ky mjet mund te perdoret nga figura te ndryshme i nje firme, duke nisur tek shitesit, e duke mbaruar tek administratoret e programatoret. Ky mjet eshte i dobishme sepse te leojn te kontrollosh nga produktet tek buxheti e deri ne bug-et apo problemet qe mund te kene produktet tona.

Ky produket eshte opscource por ka dhe nje version komercial, e kjo per realitete ekonomike teper te medha. Instalimi eshte diçka shume e shpejte dhe e thjeshte, me ane te nje wizardi. Paketene instalimit mudn ta shkarikoni direkt nga faqja zyrtare. http://www.sugarcrm.com/

Do te ishta interesante nje perkthim ne gjuhen shqiptare, nede do te donit te beni nje gje te tille, atehere mund te registroheni ketu http://www.sugarforge.org/content/translation-program/submission.php . Bisnes interesant do ishte nje perkthim i ketij produkti dhe instalimi e suporti neper kompanite shqiptare (duke shikut suportin dhe jo produktin, kuptohet).

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons