Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Suedezja Lena Paahlsson mori dhuratën më të bukur të vitit të ri, pasi gjeti unazën e saj të kurorëzimit martesor 16 vjet pasi e kishte humbur në mesin e karotave që i kultivon në kopsht.Ajo e kishte humbur unazën e saj nga ari të bardhë në vitin 1995 në shtëpi dhe pavarësisht përpjekjeve për ta kërkuar nuk arriti asnjëherë ta gjente.Çudia ndodhi para pak ditësh, kur ajo shkoi në kopsht që të nxjerrë karotat e mbetura para rënies së dëborës dhe në atë moment në njërën prej tyre gjeti unazën e saj të martesës.Lena mendon se unaza e saj ka rënë para 16 vjetësh në lavaman, që ishte plot me lëvore patatesh. Ato lëvore më vonë u janë dhënë si ushqim dhenve, kurse ndonjëra nga to sipas të gjitha gjasave e ka përpirë unazën që më pastaj në formën e plehut ka arritur në kopsht.“Unazën nuk po mund ta vë në të njëjtin gisht, por do ta zgjeroj pak dhe nuk do ta heq më kurrë nga gishti”, tha Lena.

________

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons