Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Po, ka dashuri të sinqertë, është e pamundur të mos ketë.
Por duhet kuptuar edhe zhvillimet globale, teknologjinë që ecën shumë shpejt.
Por jo edhe të materializojmë dashurinë.
Çfarë na mbetet atëherë?


Si mëndoni ka ende dashuri të sinqertë apo është materializuar?

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po ka, dashuria e sinqert ka egzistuar, vazhdon te egzistoj dhe do te egzistoj gjithmon, pavarsisht se mund te jet e paket


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Po ka dhe do kete..ku ka njerz te sinqert ka dhe dashuri te sinqert,,por ka dhe nga ato qe jan matrializuar.

Vizitor

avatar
Vizitor
@Angel shkruajti:Po ka dhe do kete..ku ka njerz te sinqert ka dhe dashuri te sinqert,,por ka dhe nga ato qe jan matrializuar.
Me se e drejte

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
varet nqs ke zemer ka edhe dashuri... nqs ke vetem portofol ska me as dashuri e as ndjenja...

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:varet nqs ke zemer ka edhe dashuri... nqs ke vetem portofol ska me as dashuri e as ndjenja...

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Une mendoj qe shume rrall mund te gjesh dashuri te sinqerte...gjithecka sot eshte materializuar!

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po ka, dashuria e sinqert ka egzistuar, vazhdon te egzistoj dhe do te egzistoj gjithmon, pavarsisht se mund te jet e paket


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
po

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Po.

Po shumica jane te materializuara.

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
persa me perket mua mendoj se ka dashuri te sinqerte sigurisht nese e do edhe uen dashuri te sinqerte kam ndaj tij edhe pse ai nuk e shikon por besoj qe e ndien

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
nga te dyja llojet ka


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:po ka, dashuria e sinqert ka egzistuar, vazhdon te egzistoj dhe do te egzistoj gjithmon, pavarsisht se mund te jet e paket


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ka...edhe pse te gjith mendojn se ka dashuri te materializuar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons