Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor

Në garazhdin në Minnesota nuk dëshironte të qëndronte dhe pikërisht për këtë arsye ka menduar të arratiset në fusha të gjelbra, ashtu si do të ishte ëndrra e cdo kafshe për pak liri dhe “harbim” në natyrë.

Protagonistja e kësaj historie është Angora, një dhi e zezë 3-vjeçe, së cilës i ishte lënë një rol prezantimi në kishën e Betlemme në Fergus Falls, pikërisht në Minnesota.

Aktualisht ajo është larguar duke humbur gjurmët dhe ndodhet në arrati.

Padroni i kafshës, Jim Aakre nga Underwood, ka shpjeguar se e ka ndjekur atë për rreth 2 orë, por mungesa e borës e ka bërë të vështirë gjurmimin e kafshës.

Dhia rebele është parë disa herë që nga momenti i parë i arratisë, por policia nuk ka arritur ende ta kapë atë edhe pse është vënë në kërkim të saj.

Familja e Aakre, siç njofton agjencia e lajmeveNOA Fergus Falls Journal, ka marrë në grazhd dhe një lamë së bashku me dy këlyshë. Ata të paktën, kanë qëndruar duke mos ikur në arrati. Por Angora, po u mungon shumë atyre./NOA/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons