Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Ky qen i racës Border Collie, është cilësuar më frikacaku në Britani. Nuk mjafton fakti se trembet nga macet, nuk del kur është errësirë, por për më tepër ai ha edhe thonjtë e tij. Tani ka mbetur pa shtëpi për shkak se pronarët e tij nuk mund të mbanin një qen kaq frikacak.
Ka aq shumë frikë sa fshihet pas divanit dhe e kap ankthi në rast se mbetet i vetmuar. Ai nis e kafshon thonjtë nëse dëgjon një mace duke mjaullirë, madje edhe nëse ajo është në TV. Mendohet se frika nga të qenit vetëm i ka ardhur kur i vdiq pronari i parë.
Megjithatë kur ka shumë njerëz pranë, ai është shumë i dashur dhe ndjehet i sigurt.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons