Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 3 e 3]


1 Vuaj kur ti.. prej Sat 14 May 2011, 19:44

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Vuaj kur s'je

61 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 09 May 2012, 14:37

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
sme kupton

62 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 09 May 2012, 14:38

Vizitor

avatar
Vizitor
kur me thu te dua duke genjyar...

63 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 09 May 2012, 14:39

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
kur ti nuk me do

64 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 09 May 2012, 15:32

Vizitor

avatar
Vizitor
ben si ajo

65 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 09 May 2012, 15:34

Vizitor

avatar
Vizitor
Kur Ti nuk me flet vetem shikon

66 Re: Vuaj kur ti.. prej Thu 16 Aug 2012, 21:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ti je shum shum larg


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

67 Re: Vuaj kur ti.. prej Fri 17 Aug 2012, 13:38

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
sje afer meje

68 Re: Vuaj kur ti.. prej Fri 17 Aug 2012, 15:22

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kur A*******a eshte shum shum larg nga un


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

69 Re: Vuaj kur ti.. prej Wed 22 Aug 2012, 16:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Vuaj kur me Lendojn


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

70 Re: Vuaj kur ti.. prej Thu 17 Jan 2013, 17:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
vuaj kur ti e mohon dashurin time


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons