Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sat 14 May 2011, 19:41

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Njeriu nuk duhet te ndryshoj per askend dhe per asgje, nese me do dua te me doj keshtu siq jam me te mirat dhe te kqijat e mija , dhe jo te kerkoj ndryshime sepse njeriu nuk ndryshon dot kam lind keshtu siq jam dhe do vdes e till me koken lart " Dashurin qe ke per nje person bazohet me ndjenjat dhe jo me ndryshime te karakterit te njeriut".

2 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sat 21 May 2011, 09:37

Vizitor

avatar
Vizitor
ne cift duhet te ndryshojn qe te dy nga pak ne menyr qe te pershtaten sa me mire me njeri tjetrin

3 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sat 21 May 2011, 10:30

Vizitor

avatar
Vizitor
se di a ja vlen me gjithe mend te ndryshosh per dike e ne fund te thot ku te kam pa

4 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sun 05 Jun 2011, 07:04

Milanisti

avatar
VIP
VIP
dhe ja vlen dhe sja vlen

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

5 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sun 05 Jun 2011, 10:05

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja vlen te ndryshosh pak, por jo te dalesh komplet nga vetja jote.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sun 05 Jun 2011, 10:06

Vizitor

avatar
Vizitor
nqs ai te do kaq shume,,,ja vlen besoj

7 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Wed 03 Aug 2011, 04:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
po ja vlen , duhet te ndryshojn te ddy nga pak


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sat 17 Dec 2011, 11:55

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Jo dhe jo kurr dhe kurr.. qendroj vetvetja ai qe kerkon te ndryshosh nuk te do vertet ..

9 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Sat 17 Dec 2011, 18:07

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te dy duhe t endryshojn nga pak per mendimin tim


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10 Re: A ja vlenë të ndryshoni për dikënd? prej Mon 21 Jan 2013, 05:54

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ai qe tdon me tvertet ai qe tdon marrezisht te pranon ashtu sic je me tmirat edhe me gabimet e tua....nuk ndryshoj hic ndash tme pranoj kshu sic jam janemos tshkoj tek tjetra


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons