Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bertina Mehmeti: Po, jam ndarë. Erion Zeqiraj: Ende i rezervuar për ta pranuar ndarjen. Ndarja e shumëpërfolur e çiftit Erion Zeqiraj dhe Bertina Mehmeti tashmë është bërë një fakt real i pranuar edhe nga dy ish-lojtarët e “Big Brother 3”. Të kontaktuar nga “Panorama”, Bertina e ka pranuar ndarjen, ndërsa Erioni është shpreur i rezervuar në lidhje me këtë çështje private të tyre. Krisja në lidhjen e tyre, që ndodhi dy muaj më parë, duket se nuk ka mundur të rikuperohet nga të dy, dhe kanë vendosur që secili të shohë rrugën e vet në jetë. Këto javët e fundit ishin të mbushura me thashetheme për një ndarje të mundshme mes tyre, të cilën më pas të dy e mohuan.

Por tani duket se një mosmarrëveshje tjetër i ka bërë t’i japin fund lidhjes që u krijua brenda lojës së BB. Siç e shohim dhe në foto, Erioni ka qenë në një aktivitet të televizionit AS në Millenium 1, në shoqërinë e kolegeve të tij. Ndërkohë që Bertina, e cila nuk po e kalon aq qetë këtë ndarje, ka vendosur të qëndrojë në shtëpi duke rezervuar daljet në publik. Nuk ka qenë një ndarje e thjeshtë, pasi gjatë kësaj periudhe ata janë parë të takohen për të sqaruar mosmarrëveshjet mes tyre. Tingëlloi paksa e pabesueshme ndarja e tyre dy muaj më parë, pasi ishte Bertina e para që ndryshoi statusin në Facebook nga “in a relationship” në “single”.

Ata provuan të ribashkohen me një ftesë për darkë në shtëpinë e Bertinës, të cilën e organizoi për Erionin. Ende nuk dihen arsyet e sakta të ndarjes, por thuhet për shkak të grindjeve të shumta kohët e fundit. Një nga eksperiencat e fundit televizive të Bertinës ka qenë pjesëmarrja në “VIP Shpija” e Kosovës, ndërsa pohoi se doli e zhgënjyer nga ajo lojë ku morën pjesë shumë personazhe të njohura të artit dhe muzikës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
keshtu e kan kta sa me kalu kohennnnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons