Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dalëngadalë edhe këngëtarët tanë fillojnë të ndiejnë shijen e yjeve të njohura botërore në sferën e jetesës dhe luksit. Përveç politikanëve, tashmë edhe këngëtarë të ndryshëm nga estrada jonë kanë filluar të ndërtojnë vila të mëdha nëpër periferi të qyteteve ku jetojnë, duke dashur të largohen nga zhurma e madhe që po mbizotëron në qytet. Pas Sabri dhe Ermal Fejzullahut, një tjetër këngëtare e njohur nga Kosova po ndërton vilë në perferi të Prishtinës. Sipërfaqja e tokës që ka blerë Nora Istrefi është shumë e madhe, saqë vila të cilën do e ndërtojë do të kushtojë mbi 600 mijë euro, dyfish më shumë sesa kushton vila e kolegut të sajm Ermal Fejzullahu. Kjo shtëpi do të ndërtohet special për çiftin e ri dhe, siç duket, Nora po bën përgatitjet e para për të filluar një jetë të re jashtë familjes së saj, me Robertin. Një vendosje e re e Norës në këtë vilë do të jetë më shumë për relaka pas angazhimeve që ka çifti në sferën e muzikës.

Por, vlera prej 600 mijë eurosh nuk është i vetmi investim në jetën e Norës, pasi ajo paka disa muaj që nga llogaria e saj bankare ka ndarë një shumë prej 32 mijë eurosh për makinën e saj luksoze të markës BMW X3, makinë e cila drejtohet vetëm nga Nora. Kur të ndërtohet vila e Norës në Prishtinë, për nga shuma e harxhuar në ndërtim kjo mund të krahasohet me rezidencat e ish-kryetarit Ibrahim Rugova. Kjo e fundit vlerësohet me një shumë prej mbi 1 milion eurosh, vila e Behgjet Pacollit gjithashtu kap shifrën 1 milion euro, 4 shtëpitë e Sabri Fejzullahut në vlerë prej 500 mijë eurosh, si dhe disa vila të tjera të politikanëve kosovarë. Një vilë të njëjtë prej kohësh e ka paralajmëruar se do e ndërtojë edhe këngëtarja tjetër, Genta Ismajli, e cila madje kishte porositur inxhinier shumë të njohur nga rajoni, por deri më tani asnjë detaj mbi ndërtimin e saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hajt i gzoft po gjynof ke zoti kush me i passss


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons