Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Merr goditje ne koke, zgjohet homoseksual prej Sat 31 Dec 2011, 11:53

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Merr goditje ne koke, zgjohet homoseksual. Një lojtar regbie, Chris Birch, pësoi një ishemi gjatë një aksidenti në stërvitje.
Por kur arriti të marrë veten nga kjo goditje ai u kthye në homoseksual, edhe pse kishte një të dashur. 26 vjeçari la të dashurën dhe punën në bankë e tani punon në një sallon bukurie. Chris jeton me të dashurin e tij 19 vjeçar. “Isha gej kur u zgjova.Kurrë më parë nuk kisha pëlqyer meshkujt, por tani ishte krejt ndryshe. Nuk më interesonin aspak femrat. Por nuk u mërzita,” thotë ai. (Lezha.eu)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons