Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rihanna lahet me shampanjë për festa prej Sat 31 Dec 2011, 11:48

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Për këngëtaren me origjinë nga Barbados, Rihanna, nuk ka krizë. Artistja sapo ka përfunduar turneun e saj suksesshëm dhe ka nisur festimet. Festa duket se nisi me 12 shishe shampanje të Armand de Brignac, me një vlerë të një cilësie të mirë, prej 300 euro secila dhe në total 3600 euro.

Thuhet se në festë alkooli hidhej në formën e shiut. Pijet të cilat u shpërndanë nga këngëtarja, kishin ardhur nga Franca. Këtë lajm e ka konfirmuar një burim anonim për “Daily Mirror”.“Rihanna gjithmonë ka dashur të bëjë një banjë me shampanjë”, tha më tej burimi. Kurse dy këngëtaret angleze, Cheryl Cole dhe Nicola Roberts, të cilat ishin prapa skene, shpëtuan ndaj një dushi me pije alkoolike.Bëhet e ditur se në përfundim të turit të saj, Rihana është nisur drejtë shtëpisë e saj në Barbados, për të pushuar.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Rihanna lahet me shampanjë për festa prej Mon 11 Feb 2013, 05:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si shpiret esht ehhhhhh sa i shkon shampanja ksaj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons