Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hakerave nuk ju shpeton as Lady Gaga prej Sat 31 Dec 2011, 11:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Hakerët kanë hyrë në llogarinë e këngëtares së famshme, Lady GaGa, në Twitter dhe kanë lënë një mesazh ku thuhet se pop-ylli do t’u dhurojë IPAd 2 17 milionë adhuruesve të saj.

Ishin paraqitur dy llogari në Twitter. Në të parën thuhej që këngëtarja do t’u dhurojë Macbook adhuruesve “në frymën e festave.” Ndërsa ata së pari duhet të vizitojnë një link, të plotësojnë disa hollësi dhe pastaj të nënshkruajnë ofertën dhe më pastaj t’u tregojnë miqve të tyre për të bërë të njëjtën gjë. Nuk vonoi shumë dhe u paraqit edhe tjetri: i njëjti premtim, përveçse këtë herë këngëtarja do të dhurojë IPad 2 falas.

Është interesante se personi i cili arriti të hyjë tek llogaria e Lady GaGa (duke supozuar se kjo nuk është ndonjë shaka e saj) e di shumë mirë se llogaria e kujt është dhe iu ka drejtuar atyre që lexojnë në “Twitter” me “Monsters”, ashtu siç bën pop-ylli kur u drejtohet adhuruesve të saj.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons