Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gruaja-mace që ndihmon të varfrit prej Sat 31 Dec 2011, 11:37

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një heroinë sexy, që gjatë natës përshkon rrugët e Pekinit e veshur si Catwoman, duke ndihmuar të varfrit dhe të pastrehët, po arrin një sukses madhështor në faqet kineze të internetit.

Heroina deri tani ka regjistruar në mikroblogun e saj mbi 20 mijë fansa dhe prej disa ditësh mbi platformën e mikroblogut kinez Sina Weibo janë shfaqur pamjet e saj, të veshur me një tutë të zezë dhe me maskë.

E identifikuar me pseudonimin “Beijing Bauhinia”, fotot në web tregojnë se si gjatë natës heroina bredh nëpër kryeqytetin kinez duke shpërndarë ushqime, rroba, batanije dhe ilace për të varfërit dhe të pastrehët.

Emri “Bauhinia e Pekinit” vjen nga një lule e njohur në Hong Kong, që mban pikërisht emrin Bauhinia, që është përdorur më parë nga një grua tjetër, që bënte pikërisht të njëjtat gjëra.

Gruaja, që nga fotot e publikuara duket shumë e re, ka hapur llogarinë e saj në internet të enjten e kaluar, duke treguar eksperiencat e saj me të varfrit e Pekinit.

Lajmi për bamirësen seksi ka ngjallur komente të ndryshme. Nuk mungojnë edhe polemikat. Sipas disave, gruaja vetëm sa po përpiqet të tërheqë vëmendjen dhe të fitojë popullaritet.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons