Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kjo plakë lë gjithë Armeninë pa internet prej Sat 31 Dec 2011, 11:30

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një grua e moshuar në Gjeorgji përballet me mundësinë e burgosjes, pasi i preu lidhjen në internet Armenisë fqinje.

Vendi i vogël kaukazian mbeti pa qasje në internet për orë të tëra në ditën 28 marsit, pasi kabllot që furnizonin me sinjal vendin nga Gjeorgjia u dëmtuan nga e moshuara, e cila ishte duke gërmuar për bakër në fshatin gjeorgjian të Ksanit.

Këto kabllo, të cilat operohen nga “Georgian Railway Telecom”, furnizojnë me sinjal Gjeorgjinë lindore, Armeninë dhe Azerbajxhanin.

Një zëdhënëses i Ministrisë së Brendshme informoi se për dëmin e kryer, e moshuara mund të përballet deri në tre vjet heqje lirie, por ndërkohë procesi do të zhvillohet ndaj saj në gjendje të lirë, për shkak të moshës së thyer.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons