Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Njerezimi gjithmone eshte mahnitur me vullkanet, duke krijuar mite dhe legjenda ne shume kultura te botes. Fotografimi i fuqise mahnitese te natyres nuk eshte nje pune e lehte per tu bere dhe mbi te gjitha eshte e rrezikshme. Mali Semeru, i mbuluar nga nje tis i hirte, eshte vullkani me i larte ishullit indonezian Java. Ai rrethohet nga shume vullkane te tjere te vegjel si Bromo dhe Batok. Mali Semeru ka nje veprimtari vullkanike te herepashershme qe nga viti 1818. Turistet vazhdimisht kane kryer ngjitje ne kete mal vullkanik, duke bartur me vete edhe rrezikun pasi ngjitja e shkujdesur dhe pa shoqerimin e guidave profesioniste mund te vere edhe jeten ne rrezik. Nje politikan indonezian humbi jeten gjate ngjitjes ne kete mal ne vitin 1969, nga thithja e xhepave me gaz helmues qe krijohen ne shpatin e malit.________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons