Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një nga ikonat e muzikës së lehtë e popullore shqiptare Irma Libohova na tregon me shumë simpati që si gjithmonë natën e Vitit të Ri do jetë duke kënduar.Por kjo nuk e ka lodhur aspak sepse ajo thotë se feston më shumë kur me muzikën e saj gëzon të tjerët. Kur e pyesim a e shoqëron familja, ajo duke qeshur na rrëfen se familja e saj është e vogël, janë vetëm i shoqi dhe djali.
“Im shoq më shoqëron gjithmonë kurse djali tanimë është i rritur dhe nuk del më të festojë me ne “pleqtë”. (qesh) As për të gatuar nuk më merr malli, se unë gatuaj çdo ditë nga data 1 janar e deri më 31 dhjetor…”.
Pastaj Irma gjithmonë duke u kujdesur për të qenë përherë në formë të mirë fizike, nuk gëzohet shumë nga ushqimet me bollëk të festimeve, vetëm se gjelin do ta shijojë patjetër, jo me kursim, por me kujdes.
Adelajda Xhamani Bluetooth

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si nuk ndryshojn kurr ca njerez


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons