Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ka mbetur trashëgimtari i vetëm për fronin mbretëror shqiptar. Ashtu si edhe babai i tij, Leka I, që ndërroi jetë disa javë më parë, edhe Leka II është në rolin e pretendentit. Por edhe në rolin ku kudo është i parë tashmë. Si i tillë, ai nuk mund të mungonte në jubileun e televizionit “Top Channel”.I shoqëruar nga e fejuara e tij, Elia Zaharia, kjo ishte dalja e parë publike e çiftit pas zisë 6-javore në Pallatin Mbretëror. Dalje sa u përket festave, pasi për ceremoni të tjera Leka II u shfaq në publik ende pa u mbushur 24 orë nga varrimi i babait. Një sjellje që u vlerësua në fakt, pasi bëhej fjalë për homazhet e shkrimtarit dhe politikanit Sabri Godo.
Vdekja e të atit duket se ka prishur edhe planet e martesës së tyre. E planifikuar që ceremonia e kurorëzimit të mbahej në fund të vitit 2012, dasma tashmë është shtyrë me një tjetër vit. Burime pranë Pallatit Mbretëror na treguan se “pavarësisht se Leka I vuante prej kohësh, asnjë prej familjarëve dhe të afërmëve nuk e kishin pritur vdekjen e tij.
Vetë ai kishte bërë shumë plane për të birin, përfshirë edhe dasmën. Gjithçka mendohej për vitin 2012, kur ishte dhe ribashkimi i eshtrave familjare në një varrezë të përbashkët në 100-vjetorin e Pavarësisë, pra më 28 Nëntor. Direkt pas kësaj ceremonie do të vinte dasma e princ Lekës që do të përmbyllte gëzimet e kësaj familjeje.
Ishte menduar edhe se si do të organizohej, ku do të bëhej, cilët do ishin të ftuarit etj., por pas vdekjes së Lekës I, gjithçka është shtyrë për në vitin 2013”. Sa i përket Lekës II, ai vijon të mbetet princ për publikun dhe mbret për Oborrin e tij.
Bluetooth

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons