Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfare po ndodh me Token? prej Sat 14 May 2011, 13:49

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Cfare po ndodh me Token?
Data 8 Janar - Dite Ngjarjesh te Cuditshme ne Gjithe Boten

Ere gazi ne New York

Numer i larte zogjsh te ngordhur bllokon qendren e Austin, Texas

Nje Re kimike po leviz drej Houston, Texas

Rrjedhje gazi nga nje tubacion ne Londer

Nje rrjedhje e madhe gazi ne Meksike

Rrjedhje gazi ne Sidnei, Australi

Rrjedhje gazi ne Blue Springs, USA

Rrjedhje gazi ne Albuquerque, New Mexico, USA

Carje e cuditshme tubacionesh uji ne Midland, USA

Shperthime te papritshme ujrash ne Eagle Rock

Shperthime te papritshme ujrash ne Allegany County, MD, USA

Shperthime te papritshme ujrash ne Edmonton, Canada

Shperthime te papritshme ujrash ne Honolulu, Hawaii

Zjarr masiv ne Texas

Shperthim i fuqishem ne Centralin Elektrik ne Ohio

Zjarre ne Malibu

Rrjedhje radioaktive ne Suffolk, Angli

Informacioni aktual jepet i qarte me grafika qe rifreskohen here pas here ne ket adrese: AlertMap

Sikur mos mjaftonte kjo, ka nje aktivitet sizmik te pabesueshem. Mbi 30 termete shume te fuqishme jane rregjistruar ne te gjithe boten si dhe nje rritje te theksuar te aktivitetit vullkanik. Ky aktivitet i sotem mund te ndiqet ketu: http://aslwww.cr.usgs.gov/Seismic_Data/heli2.shtml

Pra cfare po ndodh me Token?

Rritje e pabesueshme e numrit te termeteve. Aktivitet i pazakonte vullkanik. Anomali elektromagnetike (gjykuar nga ngordhja masive e zogjve). Shperthime tubacionesh uji dhe gazi metan ne vende te ndryshme... A kane te gjitha keto lidhje me njera tjetren apo jane te shperndara? Dhe pse nuk ka asnje mbulim te ketyre ngjarjeve nga shtypi?

Pervec CNN, FOX News dhe BBC organet e tjera kane heshtur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons