Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jepni voten bashkekombesit tuaj ! prej Sun 25 Dec 2011, 17:13

Vizitor

avatar
Vizitor
Kur bëhet fjalë për SHQIPTARI të gjithë e pranojmë me plot zemër, andaj ju kishim lutur që edhe ju ta bëni të njejtën, vetëm e vetëm ta shohim njeriun tonë si fitimtarë në konkursin të cilin e organizojnë sllavët nga ILIRIDA (fyromi) ! Por ata e bëjnë të pamundurën që çmimi të shkoj në duart e një maqedonasi dhe jo tek ky i joni ! Ndihma juaj për GJAKUN dhe KOMBIN tonë mundësohet vetëm me një LIKE në mbrendi të fotos, gjithashtu dhe me një SHARE ku me siguri FERHAN HASANI me nofkën "BUBA" do të jetë më i miri për sezonin 2010/11 në futboll !

2 Re: Jepni voten bashkekombesit tuaj ! prej Mon 26 Dec 2011, 21:57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahhah o ina ke fb ti?


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons