Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Joshja eshte bere prej romantizmit dhe shikime te thella. Dhe pikerisht per kete ka nje shpjegim shkencor. Keni kuptuar se per te fituar nje partnere, darka e famshme nen driten e qirinjve eshte nje klasike me te cilen nuk gabon kurre. Sipas eksperteve te Stony Brook University te New York, erresira luan nje rol te rendesishem. Ka nje vecanti te kontakrit viziv mes dy te dashuruarve ne kete situate dhe zakonisht duke mos pasur drite, pupila e syve manifestohet me e dilatuar.

Kjo eshte nje situate tipike e eksitimit seksual. Por ka dhe me shume. Dilatimi na lejon te "ndezim"zjarrin tek partneri, ja perse shohim nje shikim te thelle ne syte e te dashurit tone. Per te arritur ne kete perfundim sigurisht qe jane bere disa teste. Me kopmjuter eshte marr nje imazh i nje femre dhe eshte treguar ne se duke modifikuar vetem pupilen e syve, duke e zmadhuar ate, femrat behen me joshese. Syte jane nje nder 5 shqisat e joshjes. Por eshte dhe nje studim tjeter interesant per tu cituar, ai i Universitetit te Torontos i cili eshte bere disa vite me pare. Ne kete rast, ekspertet kishin treguar se femrat terhiqeshin nga meshkuj me sy te medhenj, por vemendja e tyre ndryshon ne baze te ovulimit. ikub


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jom e thjesht e po i josh djemt me tiparet e miaaaa jo mo o tbehem sic behen tjerat qe ua heq trurin tgjithave.....nejse te joshesh mund te jest edhe kenaqesi por mu mduket e kot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons