Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 3]


1 Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 24 Dec 2011, 19:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

31 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 19 Feb 2012, 21:27

Vizitor

avatar
Vizitor

32 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 11 Mar 2012, 11:45

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

33 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Tue 20 Mar 2012, 07:10

Vizitor

avatar
Vizitor

34 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 24 Mar 2012, 15:17

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

35 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 24 Mar 2012, 15:25

Vizitor

avatar
Vizitor

36 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Mon 26 Mar 2012, 16:14

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
[You must be registered and logged in to see this link.]


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

37 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Thu 29 Mar 2012, 07:23

Vizitor

avatar
Vizitor

38 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Thu 29 Mar 2012, 22:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

39 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Fri 30 Mar 2012, 07:57

Vizitor

avatar
Vizitor

40 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Fri 06 Apr 2012, 18:36

Vizitor

avatar
Vizitor

41 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Mon 16 Apr 2012, 10:29

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe

42 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Mon 16 Apr 2012, 22:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sapo me pershendeten me kte kengen


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

43 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Mon 16 Apr 2012, 22:14

Vizitor

avatar
Vizitor
@$EB@$TJ@N shkruajti:sapo me pershendeten me kte kengen
he he e mora vesh se ku je

44 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Tue 17 Apr 2012, 11:44

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

45 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Tue 17 Apr 2012, 21:34

Vizitor

avatar
Vizitor

46 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Thu 19 Apr 2012, 13:16

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]

47 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Thu 19 Apr 2012, 14:18

Vizitor

avatar
Vizitor

48 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 21 Apr 2012, 20:44

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

49 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 22 Apr 2012, 13:39

Vizitor

avatar
Vizitor

50 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 22 Apr 2012, 14:55

Nitta

avatar
Antar Special
Antar Special
Ka shumm

51 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 22 Apr 2012, 20:31

Vizitor

avatar
Vizitor

52 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 12 May 2012, 16:36

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

53 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 26 May 2012, 20:10

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Zemer me mungon shume..............[You must be registered and logged in to see this link.]

54 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Thu 31 May 2012, 19:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

55 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 16 Jun 2012, 12:05

e panjohura

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

56 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sat 16 Jun 2012, 12:08

e panjohura

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

57 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 08 Jul 2012, 16:27

aliki


Orinda Huta Tani e di se sa te dua..

58 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Sun 08 Jul 2012, 16:37

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Orinda Huta Tani e di se sa te dua..

banjo banjo

59 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Wed 08 Aug 2012, 15:07

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[You must be registered and logged in to see this link.]

60 Re: Kenget qe ju zgjojne kujtime... prej Fri 18 Jan 2013, 06:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons