Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Google sfidon "hackerat" prej Sat 14 May 2011, 11:39

Milanisti

avatar
VIP
VIP
Në garën për hacker më të fortë të organizuar nga Google, kjo kompani siç kemi shkruar edhe më herët, do të paguajë 20 000 dollarë shpërblim për ekipin apo individin që ia del të hackojë Chrome. Deri më tani dy sfidues kanë provuar të thyejnë browserin gjithnjë më të popullarizuar por që të dy kanë hequr dorë, ku shkurt kishte provuar vetëm Team Anon.

Në të njëjtën kohë, IE8 është hackuar nga Stephen Fewer përmes tri pikave të dobëta të ndryshme përmes të cilave ka arritur të shkyçë Protected Mode, ndërsa as Safari nuk ka kaluar më mirë – është crackuar për më pak se 5 sekonda.

http://www. http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons