Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një grua në Brazil ka lindur një bebe me dy koka identike. Djali lindi me operacion cezarian në një spital në Anaja, në shtetin verior të Brazilit, Para. Ai peshon 4.5 kilogram. Skanimet kanë treguar se fëmija ka dy koka të formuara në mënyrë perfekte, por ka një zemër dhe të gjithë organet vitale funksionojnë normalisht. Sipas drejtoreshës së spitalit, bebja është në kushte të mira shëndetësore dhe të dy kokat kanë nisur të ushqehen normalisht. Nëna 25 vjeçare, që jeton në një zonë rurale, nuk kishte bërë eko përpara se të lindte dhe ka zbuluar çudinë vetëm pak minuta përpara lindjes. Drejtoresha e spitalit tha se gruaja, që ka edhe tre fëmijë të tjerë, nuk duket e shqetësuar nga kjo gjë, madje e ka ushqyer beben në të dy gojët me shumë dashuri.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons