Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Djaloshi pesëvjeçar, Jovan Zizic nga Kliqeva e Malit të Zi vërtet është i veçantë për një arsye – ai përveç se shkon në kopsht me bashkëmoshatarët, hobi e ka ta drejtojë buldozerin.
Ai mund ta drejtojë dhe të kryejë punë që kërkojnë angazhim goxha të madh me makinën gjigante prej 35 tonelatash, por ende nuk mund të ngjitet i vetëm në kabinë.

Djaloshi me lehtësi e nis buldozerin, rrotullon kabinën, gropon tokën me lugë, njëjtë siç mund të bëjë edhe një profesionist.

Xhaxhai i tij, Igor Stanisic, ka dhjetë vite që punon me buldozer dhe nuk është e vështirë të kuptohet se Jovani e ka mësuar zanatin prej tij.

Nëna e tij, Milena, thotë se shpesh pasi “luan” me buldozerin ai bëhet gati dhe shkon në kopsht për të luajtur pak edhe me bashkëmoshatarët.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons